Pozbądź się bólu pleców w 30 dni

Marzysz o dawnej sprawności? Spacerach? Treningach?

bez chodzenia po lekarzach

bez drogich leków, wizyt u fizjoterapeuty

bez pomocy swoich bliskich

bez wątpliwych i bolesnych zabiegów

Zamów pas biodrowy

78% procent osób, które kupiły pas Belteo pozbyły się całkowicie bólu, u 16% ból ustąpił przynajmniej w połowie - badania zostały przeprowadzone przy użytkowaniu pasa 3 razy w tygodniu min. przez godzinę.

zdjecie

"Dzięki pasowi biodrowemu narodziłam się po raz drugi"

„Jestem osobą schorowaną.Przewlekle choruję na cukrzycę oraz zwyrodnieniowe zapalenie stawów. Są dni kiedy nie wychodzę z łóżka, a leki które codziennie przyjmuję niszczą moją wątrobę, nie powodując zmniejszenia bólu nóg i kręgosłupa.Leczyłam się u najlepszych lekarzy w Gliwicach, wszystko opłacały moje dzieci ale efektu nie było. Ataki bólu odcinały mnie od rodziny i od normalnego życia. Wtedy mój syn kupił pas Belteo rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Ortopedyczne i zdarzył się cud! Dosłownie po 3 dniach tańczyłam na weselu mojego młodszego syna Tomka! Czuję się jakbym odzyskała życie na nowo.”

Maria Stolarska, 71 lat, Gliwice

Wasz brak bólu to nasz sukces!

Dołącz do dziesiątek tysięcy usatysfakcjonowanych osób z całego świata, które po długim okresie cierpienia bólu odzyskały sprawność na poziomie 30-latka. Pas biodrowy Belteo zaprojektowano w oparciu o nowatorską technologię opracowaną w duńskich i szwedzkich klinikach. Gwarantuje ona wygodę stosowania, a przede wszystkim – szybko odczuwalne pozytywne efekty:

 • wygaszenie bólu, obrzęków i stanów zapalnych,
 • regeneracja i odbudowa tkanek,
 • poprawienie zakresu ruchu i polepszenie kondycji pleców.

Efekty w postaci rozluźnienia spiętych mięśni, zmniejszenia nacisku na nerwy międzykręgowe i wyciszenia dolegliwości bólowych można odczuć już po chwili od założenia pasa. Długofalowe korzyści z jego stosowania – a więc wyleczenie przewlekłego bólu, zatrzymanie procesów zwyrodnieniowych i odzyskanie sprawności pojawiają się NIE PO PÓŁ ROKU, NIE PO MIESIĄCU, A PO TYGODNIU regularnego noszenia”

zdjecie
zdjecie

Lekarze polecają nasze pasy dekompresyjno-magnetyczne

„Bóle pleców, lędźwi, nóg to powszechny problem, szczególnie w Polsce, gdzie bardzo trudno dostać się do specjalisty odpowiednio szybko. Na szczęście teraz można pozbyć się przewlekłego bólu, bez pomocy nieosiągalnych specjalistów. Wystarczy regularne stosowanie nowatorskiego, ulepszonego pasa biodrowego. Poradziłem jego zakup większości ze swoich pacjentów, mając świadomość, że pomoże im na tyle, ze nie będą mnie już potrzebować! U prawie 92% moich pacjentów ból minął bezpowrotnie.”

prof. dr hab. Sławomir Kiereszko

Na czym polega unikalna formuła pasów biodrowych Belteo?

Ból ustępuje po max 30 dniach

To wszystko dzięki zastosowaniu magnesów o zmiennej polaryzacji. Układ magnetyczny , który tworzy się na strukturze pasa ma moc aż 6000 Gaussów! Tylko takie natężenie pola magnetycznego pozwala silnie oddziaływać na organizm ludzki usprawniając pracę mięśni, stawów i nerwów, jednocześnie. To powoduje, że od pierwszego dnia odczuwamy stopniowe zanikanie bólu.

Regeneracja mięśni i zakończeń nerwowych

Każdy kto używa pasa magnetycznego oczekuje powrotu do pełnej sprawności już od pierwszego dnia po zakupie. Ma rację bo po pierwszym dniu ból jest znacznie mniejszy, przyrócony zostaje komfort życia ale pełna regeneracja nanokomórkowa kręgosłupa wymaga więcej czasu. Podczas regularnego używania pasa, już po 3 tygodniach dochodzi do odrodzenia się tkanek nerowowych i intensywniejszego przenikania się krwinek czerwonych w strukturę mięśni i stawów. Po 5 tygodniach zaczynają odbudowywać się tkanki na poziomie wewnątrzkomórkowym. A Ty od pierwszego dnia odczujesz trwałą zmianę – zmniejszający się ból i znikanie obrzęków.

Zmniejszenie ucisku na nerwy kręgosłupa

Zazwyczaj ból kręgosłupa dotyka osoby starsze, u których doszło do zmniejszenia elastyczności tanki międzykomórkowej , u osób aktywnie uprawiających sport gdzie dochodzi do zbytniego obciążenia struktury mięśniowo-kostnej lub u osób otyłych gdzie poprzez nieprawidłowe ukrwienie, obrzęki oraz ciężar dochodzi do niedotlenienia tkanek komórkowych. Pasy Belteo są alternatywą na drogie leki, maści, zastrzyki czy pomoc fizjoterpetów. Przenosi on z kręgosłupa nawet do 85% ciężaru ciała! Zdjęcie tak dużego obciążenia z pleców, umożliwia organizmowi rozpoczęcie procesu odbudowy zniszczonych struktur. Dotychczas zgniecione kręgi odzyskują sprężystość a Ty lekkość i powrót do aktywnego życia.

Dzięki PASOWI BIODROWEMU BELTEO JUŻ W 30 DNI:

 • uwolnisz się raz na zawsze od bólu pleców. Nawet najwięszy ból kręgosłupa ustąpi PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST po rozpoczęciu kuracji
 • nawet 3-krotnie wzmocnisz swoje stawy, które zyskają stabilność 30 -latka
 • zregenerujesz swoje stawy i struktury wewnątrz-komórkowe
 • pozbędziesz się opuchlizny i obrzęków, na które wpływa złe krążenie i uciski na nerwy krwionośne

Pas Dekompresyjno-Magnetyczny Belteo rekomendowany jest przez specjalistów Związku Polskich Specjalistów Ortopetii i Reumatologii >

Zamów pas biodrowy

Gwarancja satysfakcji! Zahamuj ból bez ryzyka!

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI

Pasy dekompresyjno-magnetyczne Belteo są objęte prawem patentowym i dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Ich skuteczność została potwierdzona testami klinicznymi. Oryginalne pasy Belteo są dostępne jedynie porzez autoryzowane strony medyczne i stronę firmową www.belteobelt.pl

GWARANCJA JAKOŚCI

Zaawansowana technologia pasów Belteo została stworzona na przełomie 3 lat przez znakomitych specjalistów z dziedziny reumatologii i ortopedii. Normy Gaussa są zgodne z najwyższymi normami jakości w Europie. Wszystkie produkty użyte do produkcji pasów są ergonomiczne, nie powodujące otarć i odparzeń. Tylko zastosowanie oryginalnych pasów Belteo zapewniają 100% skuteczności. Nie kupuj podróbek! Nie daj się oszukać! Kup certyfikowany pas Belteo.

Po kilku dniach używania pasa ból ustąpił. „Zanim się zorientowałem mogłem wrócić do pracy w magazynie. Wszystko bez leków, nudnej rehabilitacji i drogich wizyt lekarskich…”

Osoby, które używają pasa magnetycznego Belteo dzielą się swoimi opiniami:

Marzena, 59 lat

pas biodrowy

Ten pas postawił mnie na nogi!

„Jestem pielęgniarką, a do tego bardzo aktywną po pracy osobą. Przynajmniej byłam do czasu, aż kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa. Wręcz nie mogłam wstawać, nie mówiąc o pracy czy jakiejkolwiek aktywności. Ale już dawno w szpitalu, w którym pracuję, słyszałam o pasach Belteo i zaczęłam go stosować po trzech dniach od feralnego „załamania”. Efekt jest nie do opisania – na drugi dzień już normalnie wstałam, a po tygodniu noszenia pasa ból minął. Teraz zakładam go profilaktycznie, jak czuję obciążone po dniu aktywności plecy i od tamtej pory nie odczuwałam żadnego dyskomfortu.”

Kaja, 26 lat

pas biodrowy

Czułam się, jak moja babcia…

„Razem z chłopakiem regularnie trenujemy na siłowni, ja przygotowuję się do zawodów w trójboju siłowym. Nie powiem, że treningi są lekkie, bo wręcz przeciwnie. Wiem, jak bardzo mogą obciążać moje stawy – sama jestem fizjoterapeutką i mam świadomość, na co muszę uważać. Ale miesiąc temu jeden niefortunny ruch w trakcie treningu i trach! Plecy nie wytrzymały, stawy się przesunęły, a ja nie mogłam w ogóle wstać. Ostatkiem sił z pomocą chłopaka dotarłam do domu i dopiero kolejnego dnia ortopeda polecił, żebym założyła pas Belteo. No, i to był strzał w dziesiątkę, który uratował mnie i moje „być albo nie być” na zawodach. Ponosiłam go przez 4-5dni i wróciłam do dalszego trenowania!”

Jacek, 44 lata

pas biodrowy

Rodzina na mnie liczyła, a ja ich zawiodłem…

„Nie zapomnę, jak uratował mnie Belteo. Mieliśmy właśnie jechać na majówkę z żoną i dziećmi, wszystko było zaklepane – domek, kajaki, nawet auto już zapakowane. Poszedłem jeszcze po jakieś rzeczy do piwnicy, oczywiście nie zapalając od razu światła, no i stało się – wywróciłem się na schodach tak niefortunnie, że żona musiała mnie niemal stamtąd sama wynosić. Co miałem powiedzieć dzieciakom? Na szczęście moja mama miała w domu pas Belteo, znaliśmy go już w rodzinie, bo pomógł niejednemu z nas. I tym razem jeszcze mi. Wyjazd opóźnił się o dwie godziny, bo musiałem trochę poleżeć z uciskiem pasa na kręgosłup, ale najważniejsze, że doszedł do skutku i był naprawdę udany, już zupełnie bez żadnego bólu!”

Co sprawia, że pas Belteo jest tak skuteczny?

Funkcjonalność pasa Belteo opiera się o odpowiednie rozprowadzenie siły nacisku, jaką on generuje po zapięciu w obolałej okolicy. Badania nad właściwym rozmieszczeniem tak zwanych punktów spustowych trwały kilka lat w najlepszych klinikach w Danii i Szwecji. Produkt był wciąż udoskonalany, żeby ostatecznie mógł być pomocny profilaktycznie oraz przy wszelkich bólach związanych z:

 • przeciążeniami fizycznymi,
 • napięciami mięśni będącymi wynikiem stresu i nerwów,
 • zmianami zwyrodnieniowymi,
 • nieprawidłową postawą,
 • siedzącym trybem życia,
 • wysoką intensywnością ćwiczeń sportowych,
 • i nie tylko!

Na szczególną uwagę zasługuje budowa pasa Belteo

Posiada on charakterystycznie zbudowane włókna, na tyle elastyczne, by dopasować się do kształtu ciała, a jednocześnie wystarczająco naciągnięte, żeby wywierać nacisk na odpowiednie fragmenty ciała. Ponadto wykonany został w technologii chroniącej przed łatwym i szybkim zniszczeniem, z niebywale wytrzymałego materiału. Pokrycie zewnętrznym materiałem, który zapewnia dostęp powietrza pomoże z kolei czuć się komfortowo i świeżo, nawet przy długotrwałym użytkowaniu pasa, bądź korzystaniu z niego podczas ćwiczeń. Co więcej, materiał nadaje się do prania w pralce.

zdjęcie
certyfikat
zdjęcie

Cena

 

254 zł  127 zł

Tak! Rozumiem, że dzisiaj wyjątkowo koszt otrzymania pasa dekompresyjno-magnetycznego BELTEO to nie 254 zł tylko 127 zł

Tak! Rozumiem, że dzisiaj zamiast 19 zł otrzymuję przesyłkę za darmo

Tak! Rozumiem, że moja decyzja jest bezpieczna, ponieważ produkt jest objęty gwarancją potrójnej satysfakcji.

Formularz zamówienia